Bevestigingsbalk lier
- 6750kg / 15000lbs
Productafmetingen:
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 9,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 925 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 9,00 kg |
Bevestigingsbalk lier
- 6750kg / 15000lbs
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 9,0 kg |
| Length | 925 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 9,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren