This Utilnova replacement plastic mounting head comes without adapter plate.
distance hole to hole = 70mm
prevents scratches on aluminum rims
suitable for automatic and semi-automatic machines
material = nylon
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.2 kg |
Package Dimensions
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0.20 kg |