Saw blade for grinding machine
Suitable for the grinding machine ZBS8D70.
Product Dimensions
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.2 kg |
Package Dimensions
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.22 kg |
Saw blade for grinding machine
Suitable for the grinding machine ZBS8D70.
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.22 kg |
These other products might interest you