Saw blade for grinding machine
Suitable for the grinding machine ZBS8D70.
Dimensions du produit :
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,22 kg |
Saw blade for grinding machine
Suitable for the grinding machine ZBS8D70.
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,22 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser