Zaagblad voor slijpmachine
Geschikt voor de slijpmachine ZBS8D70.
Productafmetingen:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,22 kg |
Zaagblad voor slijpmachine
Geschikt voor de slijpmachine ZBS8D70.
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,22 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren