[WBG186M02] Workbench mobile 2x 2 doors 5 drawers cabinet incl. back panel
Product Code: WBG186M02
EAN: 8720028139590
Availability: Sold Out
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
  • Mobile workbench
  • Solid wood top
  • 2 swivel wheels with brakes
  • Back panel
This mobile workbench consists of:
  • 1x WBG186M
  • 2x BG62D2
  • 1x BG62L5
  • 1x BG186WT
  • 4x BG02CE
  • 3x BG62BP
Product Dimensions
Length 1,860 mm
Width 580 mm
Height 1,372 mm
Weight 164.0 kg
Package Dimensions
Length 1,200 mm
Width 800 mm
Height 1,800 mm