[WBG186M02] Verrijdbare werkbank 2x 2 deuren 5 laden kast incl. gereedschapswand
Productcode: WBG186M02
EAN: 8720028139590
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
  • Mobiele werkbank
  • Massief houten blad
  • 2 zwenkwielen met rem
  • Achterpaneel
Deze mobiele werkbank bestaat uit:
  • 1x WBG186M
  • 2x BG62D2
  • 1x BG62L5
  • 1x BG186WT
  • 4x BG02CE
  • 3x BG62BP
Productafmetingen:
Length 1.860 mm
Width 580 mm
Height 1.372 mm
Weight 164,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 1.200 mm
Width 800 mm
Height 1.800 mm