Workbench storage bin
Handy storage bin for storing tools and more. Easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
inner dimensions = 323 x 97mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.6 kg |
Package Dimensions
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0.60 kg |