Werkbank bakje
Handig bakje voor het opbergen van gereedschap en dergelijken. Makkelijk te bevestigen aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
binnenmaten = 323 x 97mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,60 kg |