Arbeitstisch Ablagefach
Handy storage bin for storing tools and more. Easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
inner dimensions = 323 x 97mm
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,60 kg |