Arrow magnetic holder 22,5kg 4''
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 155 mm |
| Product Width | 102 mm |
| Product Height | 18 mm |
| Product Weight | 0.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 195 mm |
| Package Width | 135 mm |
| Package Height | 20 mm |
| Package Weight | 0.72 Kg |