This set consists of a window, mesh and glass and is suitable for the sand blasting mask SBH0999SH.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,10 kg |