Deze set bestaat uit een venster, gaas en glas en is geschikt voor het straalmasker SBH0999SH.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Deze set bestaat uit een venster, gaas en glas en is geschikt voor het straalmasker SBH0999SH.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren