Stand for slip roll machine 1,5 x 1300mm
This stand is suited for the slip roll machine 1,5 x 1300mm with the product code SR1300S.
Dimensions du produit :
| Length | 1 410 mm |
|---|---|
| Width | 315 mm |
| Height | 650 mm |
| Weight | 22,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 430 mm |
|---|---|
| Width | 335 mm |
| Height | 670 mm |
| Weight | 24,00 kg |