Stand für rundbiegemachine 1,5 x 1300mm
This stand is suited for the slip roll machine 1,5 x 1300mm with the product code SR1300S.
Produkt Abmessungen:
| Length | 1.410 mm |
|---|---|
| Width | 315 mm |
| Height | 650 mm |
| Weight | 22,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 1.430 mm |
|---|---|
| Width | 335 mm |
| Height | 670 mm |
| Weight | 24,00 kg |