Frame voor plaatwals 1,5 x 1300mm
Dit onderstel is geschikt voor de plaatwals 1,5 x 1300mm met de code SR1300S.
Productafmetingen:
| Length | 1.410 mm |
|---|---|
| Width | 315 mm |
| Height | 650 mm |
| Weight | 22,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.430 mm |
|---|---|
| Width | 335 mm |
| Height | 670 mm |
| Weight | 24,00 kg |