Universal axles slide hammer set
Content:
- slide hammer with axle
- 1 flange
- 3 hooks
- screw spindle
- towbar
- plate screw
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 7,75 kg |