Universal axles slide hammer set
Content:
- slide hammer with axle
- 1 flange
- 3 hooks
- screw spindle
- towbar
- plate screw
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 7.75 kg |