Slagtrekkerset voor universele assen
Inhoud:
- slagtrekker met as
- 1 flens
- 3 haken
- schroefspindel
- trekhaak
- plaatschroef
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 7,75 kg |