Eco Tubeless valve TR412 for steel rims with a valve hole of 11.3mm
Specifications
| Longueur | 33 mm |
| Pression max. | 4.5 Bar |
| Quantité dans l'emballage | 100 pièces |
| Connection | VG8 |
| Matériel | Caoutchouc |
Dimensions du produit :
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,8 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 104 mm |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 0,80 kg |