Eco Tubeless valve TR412 for steel rims with a valve hole of 11.3mm
Specifications
| Länge | 33 mm |
| Druk max. | 4.5 Bar |
| Menge in einem Paket | 100 Stk. |
| Anschluss | VG8 |
| Material | Gummi |
Produkt Abmessungen:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,8 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 104 mm |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 0,80 kg |