Universal hub puller 3 jaw
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 3,85 kg |
Universal hub puller 3 jaw
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 3,85 kg |