Naaftrekker 3 poot
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 3,85 kg |
Naaftrekker 3 poot
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 3,85 kg |