Oil pump dispensing unit
specifications:
- tank capacity = 65L
- length delivery hose = 1/2'' x 4m
- compression ration = 1:3
- max. working pressure = 8bar
- capacity = 12L/min
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 200 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 750 mm |
| Weight | 31,00 kg |