Pneumatische oliepomp met digitaal tankpistool en vat
specificaties:
- tank capaciteit = 65L
- lengte overdrachtsslang = 1/2'' x 4m
- overbrenging = 1:3
- max. werkdruk = 8bar
- capaciteit = 12L/min
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.200 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 750 mm |
| Weight | 31,00 kg |