Oil pump dispensing unit
specifications:
- tank capacity = 65L
- length delivery hose = 1/2'' x 4m
- compression ration = 1:3
- max. working pressure = 8bar
- capacity = 12L/min
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 1,200 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 750 mm |
| Weight | 31.00 kg |