[W040PSPB] Swivel castor with brake 40 x 20mm PU threaded rod
Logistique / Roues / Roues pivotantes avec frein Marque : Mammuth Mammuth
Code produit : W040PSPB
politique de retour de 14 jours.
Swivel caster with brake and threaded rod / castor wheel
  • wheel size = 40 x 20mm
  • capacity = 30kg
  • size threaded rod = M10
  • length threaded rod = 25mm
  • total height = 85mm
  • material = PU
Dimensions du produit :
Length 93 mm
Width 40 mm
Height 85 mm
Weight 0,19 kg
Dimensions de l'emballage :
Length 93 mm
Width 40 mm
Height 85 mm