[W040PSPB] Zwenkwiel met rem 40 x 20mm PU draadstang
Logistiek / Wielen / Zwenkwielen met rem Merk: Mammuth Mammuth
Productcode: W040PSPB
14 dagen retourbeleid.
Zwenkwiel met rem en draadstang
  • wielmaat = 40 x 20mm
  • capaciteit = 30kg
  • maat draadstang = M10
  • lengte draadstang = 25mm
  • totale hoogte = 85mm
  • materiaal = PU
Productafmetingen:
Length 93 mm
Width 40 mm
Height 85 mm
Weight 0,19 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 93 mm
Width 40 mm
Height 85 mm