Workbench screwdriver holder
This srewdriver holder provides space for storage of 12 screwdrivers and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 38 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,30 kg |