Workbench screwdriver holder
This srewdriver holder provides space for storage of 12 screwdrivers and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.3 kg |
Package Dimensions
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 38 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.30 kg |