Workbench mounting strip for storage bins
Handy mounting strip for hanging storage bins. Easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 54 mm |
| Weight | 0,30 kg |