Workbench mounting strip for storage bins
Handy mounting strip for hanging storage bins. Easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.3 kg |
Package Dimensions
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 54 mm |
| Weight | 0.30 kg |