Werkbank montagestrip voor bakjes
Handige montagestrip om magazijnbakjes aan op te hangen. Makkelijk te bevestigen aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 54 mm |
| Weight | 0,30 kg |