Wheelchair ramp vouwbaar
aluminum design
folds in half with handles for easy transport and storage
- capacity = 270kg
- length = 184cm
- total width = 74,5cm
Dimensions du produit :
| Length | 1 840 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 14,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 875 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 15,50 kg |