Rolstoel rijplaat / oprijplaat vouwbaar
aluminium lichtgewicht met slipvaste toplaag
makkelijk te verplaatsen met handvat
- capaciteit = 270kg
- lengte = 184cm
- totale breedte = 74,5cm
Productafmetingen:
| Length | 1.840 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 14,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.875 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 15,50 kg |