Rollstuhle Rampe faltbar
aluminum design
folds in half with handles for easy transport and storage
- capacity = 270kg
- length = 184cm
- total width = 74,5cm
Produkt Abmessungen:
| Length | 1.840 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 14,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 1.875 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 15,50 kg |