Doorslijpschijf XT70
Betrouwbare doorslijpschijf voor de prijsbewuste vakman.
Ideaal voor het bewerken van zowel dunwandige als massieve materialen.
Geschikt voor machines met gering vermogen.
Voordelen:
- geringe braamvorming
- hoge doorslijpsnelheid
- geringe vonkenregen
Technische specificaties:
- diameter = 115mm
- dikte = 1,5mm
- asgat = 22,23mm
- 10 stuks
Productafmetingen:
| Length | 115 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 2 mm |
| Weight | 0,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 0,44 kg |