Doppendoos
Inhoud:
18 - dop 6 t/m 22, 24mm
2 - bougiedop 16mm, 21mm
3 - verlengstuk 50mm, 75mm, 150mm
1 - adapter voor verlengstuk 1/2'' inw. x 3/8 uitw.
1 - kniestuk 3/8''
1 - ratel 3/8''
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 2,23 kg |