Dop 6 kant
- maat = 1/4" 3/8"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 87 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,02 kg |
Dop 6 kant
- maat = 1/4" 3/8"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 87 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 13 mm |
| Weight | 0,02 kg |