Kracht verloopstuk
-maat = 3/8"(binnen) x 1/2"(buiten)
-materiaal = chrome molybdeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,05 kg |
Kracht verloopstuk
-maat = 3/8"(binnen) x 1/2"(buiten)
-materiaal = chrome molybdeen
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,05 kg |