Doppenrail.
De manier om al uw doppen bij elkaar te houden. De doppen zijn gemakkelijk van en op de rail de klikken.
-20 delig
-1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,15 kg |