Verlengstuk
-1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Verlengstuk
-1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren