Dop 6 kant
- maat = 1/2" 26mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,17 kg |
Dop 6 kant
- maat = 1/2" 26mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,17 kg |