Torx dop 1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 0,10 kg |