Impact dop lang
- opname = 1/2"
- maat = 11mm
- materiaal = chrome vanadium
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,14 kg |
Impact dop lang
- opname = 1/2"
- maat = 11mm
- materiaal = chrome vanadium
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,14 kg |