Krachtdoppen
Deze doppenset is geschikt voor slagmoergereedschap.
- aantal doppen = 11
- aansluiting = 1/2"
- maten = 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24mm
- materiaal = chrome molydeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1,40 kg |