Dop 6 kant
- maat = 3/4" 40mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,53 kg |
Dop 6 kant
- maat = 3/4" 40mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,53 kg |