Verloopdop impact
-maat = 1"(binnen) x 3/4"(buiten)
-material = chrome molydeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,35 kg |
Verloopdop impact
-maat = 1"(binnen) x 3/4"(buiten)
-material = chrome molydeen
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,35 kg |