Ratel
-flexibele kop
-3/8"
-
quick release
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,38 kg |
Ratel
-flexibele kop
-3/8"
-
quick release
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,38 kg |