Borgtang recht inwendig
- maat = 230mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,28 kg |
Borgtang recht inwendig
- maat = 230mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,28 kg |